0
marriage-day

Шлюб за добу

– Прошу відповісти, чи є ваше бажання одружитися вільним та щирим, чи згодні ви взяти за дружину …?

– Так.

– Чи згодні ви взяти за чоловіка …?

– Так.

В Україні за 24 години одружують з липня 2016 року. Але щоб почути такі питання та поставити підписи, парі потрібно підготувати документи для державної реєстрації шлюбу:

  • паспорт громадянина України (витяг з реєстру про місце реєстрації);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків ;
  • якщо паспорт громадянина України вилучено у зв’язку з взяттям на консульський облік в іншій державі, особа надає паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відповідною відміткою про це в паспорті;
  • якщо особа раніше перебувала в шлюбі, то додатково надає документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу; рішення суду про розірвання шлюбу тощо).

Список документів відрізняється, якщо майбутні чоловік та дружина, або один із них, не є громадянами України:

  • закордонний паспорт іноземця та засвідчений в установленому порядку переклад першої сторінки закордонного паспорта на українську мову;
  • якщо в іноземця є дозвіл на проживання, то додатково надається посвідка на тимчасове чи постійне місце проживання в Україні з відміткою в закордонному паспорті про видачу такої посвідки;
  • якщо особа вже перебувала у шлюбі, то додатково надається документ, що підтверджує розірвання попереднього шлюбу, легалізований (апостильований) відповідним чином та засвідчений в установленому порядку з перекладом усіх сторінок на українську мову.

В цьому випадку потрібно більше часу, щоб перевірити легальність перебування іноземця на території України в Державній міграційній службі України.

            Одружитись в Україні можливо без черги та часу на роздуми за адресами зі списку на сторінці Міністерства юстиції України.

Отже, як зазначено на сайті міністерства: «Для державної реєстрації шлюбу потрібно лише ваше кохання,  а про документи подбає Мінюст».

0 0 vote
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x