0

Юридичні новини за лютий 2020

08.02.2020 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо вдосконалення порядку розгляду судових справ».

Дещо спрощено порядок розгляду питання судді про відвід, внесені зміни щодо вжиття заходів забезпечення позову, а також порядку оскарження судових рішень.

Рішенням Ради Національного банку України від 28.01.2020 № 1-рд, схвалено Рекомендації Правлінню Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо проблем кредитування та шляхів його активізації. В Рішенні розглянуто основні підстави щодо пожвавлення кредитування.

Набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи». Зокрема, Митний Кодекс доповнено положеннями, що відомості щодо конкретних експортно-імпортних операцій, згоду на оприлюднення яких надано декларантом, не належать до інформації з обмеженим доступом і не можуть становити комерційної таємниці.

В Додатку до Постанови КМУ від 05.02.2020 №48 наведено Перелік територіальних органів Міністерства юстиції, які перейменовуються. З назви управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції виключено слово «пробації». 

В Наказі Мінюст від 30.01.2020 №328/5, вказано, що з урахуванням індексу споживчих цін за 2019 рік, вартість однієї експертогодини у 2020 році становить 163,44 грн.

0 0 votes
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x